• info@acilverikurtarma.com
  • veri-kurtarma-iletisim-telefon
  • veri-kurtarma-iletisim


Harddisk Veri Kurtarma

Bilgisayar, Notebook disk ile çalışan tüm cihazlara veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Laboratuvar ortamında mühendis ekibimiz ile fiziksel disk sorunlarını tespit edip, yüksek başarı oranı ile değerli verilerinizi kurtarıyoruz.

Harici Harddisk Veri Kurtarma

External usb taşınabilir harici harddisk yere düşme sonucu olan arızaları onarıp verilerinizi kurtarıyoruz. Taşınabilir harici disk ışığı yanıyor ve bilgisayar görmüyorsa, diskinizden tıkırtı sesi geliyor çalışmıyorsa endişelenmeyin tüm değerli dosyalarınızı kurtarıp geri getiriyoruz.

Hafıza Kartı Kurtarma

Cihazların görmediği micro sd, hafıza kartlarından kurtarma hizmeti veriyoruz. SD kart biçimlendirme, uyarısı devresel veya mantıksal sorundan kaynaklanmaktadır. Analiz yaparak sd hafıza kartınızdaki sorunları tespit ederek verilerinizi kurtarıyoruz.

Bozuk Sql Mdf Database Kurtarma

Bozuk sql veritabanı, sql recovery pending hatası, sql server recovery pending database ve tablo hatalarını tespit edip onarım hizmeti veriyoruz. Zarar görmüş sql, mdf dosyaların hatalarını tespit edip özel algoritmamız ile verilerinizi kurtarıyoruz.

SSD Disk Kurtarma

SSD Solid State Disk elektriksel, fiziksel sorunlar, bilgisayarın görmemesi gibi sorunları onarıp verilerinizi kurtarıyoruz. Ofis dosyaları, fotoğraflar tüm değerli dosyalarınızı kurtarıyoruz.

Raid Hard Disk Kurtarma

0 1 5 10 Raid yapılı disklerden veri kurtarma hizmeti vermekteyiz. Raid 0 disk kurtarma başarı oranı %95 dir. Raid disklerin bozulma nedeni genel olarak manyetik ortam, elektriksel problemler, düşürme, suyla temas veya çarpma gibi nedenlerden olabilmektedir.

Harddisk Tamiri

Fiziksel sorunlu taşınabilir harici harddisk tamiri 2.5, 3.5 ve ssd hard disk cihazlarının arızalarını tespit edip, yüksek başarı oranı ile onarım tamiri yaparak verileri kurtarıyoruz.

Uzman Görüşü Raporu

Bilişim alanında uzman görüş raporu hazırlama hizmeti vermekteyiz. Mühendis bilikişi ekibimiz tarafından vaka incelenerek rapor hazırlanmaktadır.

Flash Bellek Kurtarma

Usb flash diskinizdeki önemli dosyalarınızı, excel, word, pdf ve daha fazlasını kurtarıyoruz. Usb bellek disk ler taşınabilir olduğundan düşme, ezilme gibi sorunları onarıp verileri kurtarıyoruz. Cihazların görmediği micro sd, hafıza kartlarından kurtarma hizmeti veriyoruz.

Cryptolocker Kripto

Cryptolocker kripto virüsü ile şifrelenmiş dosyaları kurtarıyoruz. Fidye virüsü bilgisayarınıza bulaştığında dosyalarınız şifrelenir açamazsınız. Şifrelenmiş virüslü dosyaları kurtarma hizmeti veriyoruz.

Bozuk Ofis Dosyası Kurtarma

Bozuk, hasar görmüş word ve excel powerpoint dosyaları onarıp veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Xls, xlsx, doc, docx, ppt, pptx hasar görmüş dosyaları onarma hizmeti veriyoruz.

Arızalı Bozuk Disk Kurtarma

Disk kafa vurma, sıvı teması, düşme, elektriksel sorunlardan dolayı oluşan problemleri onarıp verilerinizi kurtarıyoruz. Yüksek başarı oranı ile çalışmayan disklerden veri kurtarıyoruz.