• info@acilverikurtarma.com
  • veri-kurtarma-iletisim-telefon
  • veri-kurtarma-iletisim
  • disk-takip

TAŞINABİLİR HARİCİ HARDDİSK VERİ KURTARMA

Taşınabilir harici disk ışığı yanıyor ve bilgisayar görmüyorsa, diskinizden tıkırtı, sürtme sesi geliyor çalışmıyorsa endişelenmeyin fiziksel ve mantıksal sorunlu disklerden tüm değerli dosyalarınızı kurtarıp geri getiriyoruz. External usb taşınabilir harici disk yere düşme sonucu olan arızaları onarıp verilerinizi kurtarıyoruz.

Arızalı harici diski detaylı olarak inceleyip, sorun tespit ediyoruz. Harici harddisk tamiri yüksek başarı oranı ile verilerinizi kurtarıyoruz. Harici hard disklerde genel olarak müşterilerimizden yere düşme sonucu tık veya bip sesi geliyor şeklinde disk sorunları şikayeti almaktayız. Metal dış kapağı açılmadığı sürece yüksek başarı oranı ile verileri kurtarmaktayız.

Harici hard disk lerde yaşanan diğer sorun diskin yanlışlıkla biçimlendirilmesi, silinmesi ve raw formatına dönüşmesidir. Özel algoritma ve cihazlarımız sayesinde yüksek başarı oranı ile veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Hizmet verdiğimiz markalar Toshiba, Everest, Orico, Maxtor, Quantum, Hitachi, WD Western Digital My Passport Elements, Apple AirPort Time Capsule, U32 ShadowUSB, Samsung, Sony, Seagate ve diğer marka, model disklere veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.


* Veri kurtarma işlemi için Talep Formu'nu doldurup diskinizi ofisimize teslim edebilir veya kargo ile adresimize gönderebilirsiniz.

tasinabilir-harici-disk-kurtarma