• info@acilverikurtarma.com
  • veri-kurtarma-iletisim-telefon
  • veri-kurtarma-iletisim
  • disk-takip

HARD DİSK VERİ KURTARMA

Arızalı çalışmayan harddisklerden veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Harddisklerde sık olarak karşılaştığımız sorunlar kafa vurma, yüksek voltaj elektriksel akım, disk kart arızası, sıvı teması, raw formatına dönüşme gibi problemler sık yaşanmaktadır.

Dijital ortamda en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi veri kaybı yaşanmasıdır. Veri kaybı genelde yanlışlıkla biçimlendirilerek, silinerek yada bilgisayarın veya harici bir diskin yere düşme, bad sector, okuyucu kafanın yıpranmadan dolayı verimsiz çalışması, disk içinde dönen motor arızası veya hard disk kartından kaynaklanmaktadır. Acil veri kurtarma olarak yapmış olduğumuz yeni cihaz yatırımları sayesinde %95 oranında veri kurtarma başarısı yakalamış bulunmaktayız. Raid yapılı server nas disklerden veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Genel olarak silinen dosyaların ve fotoğrafların geri getirilmesi kurtarılması. Taşınabilir harici disk lerde düşme, ezilme gibi fiziksel sorunları onarıp tamir ederek verilerin kurtarılması konusunda hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji sayesinde disk yapılarında değişiklikler olmuştur örnek olarak ssd disklerin yapısı normal disklere göre farklıdır. Bu diskler arızalandığı zaman veri kurtarma işlemi farklı olarak yapılmaktadır. SSD disk için veri kurtarma hizmeti veriyoruz.

Ayrıca notebook laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan sarsılma ve düşmeden dolayı disk fiziksel hasar alabilmektedir. Harddisk Tamiri müşterilerimizin tabir ettiği tık tık sesi bip sesi veya sürtünme sesi gelmektedir. Tozsuz özel laboratuvar ortamında disk sorunlarını tespit ederek yüksek başarı oranı ile verilerinizi kurtarıyoruz. Dvr güvenlik kamera kayıt cihazı veri kurtarma hizmeti veriyoruz.

* Veri kurtarma işlemi için Talep Formu'nu doldurup diskinizi ofisimize teslim edebilir veya kargo ile adresimize gönderebilirsiniz.

kafa-vuran-arizali-harddisk